Seznam lidí v exekuci

Seznam exekucí podle jména a jak v něm hledat

Pokud hledáte seznam exekucí podle jména, pak je třeba myslet na to, že potřebujete znát nejen celé jméno, ale také datum narození. Datum narození je víceména unikátní rozlišovací údaj, který vám prověří ať už sebe, nebo někoho jiného.

Co takový seznam exekucí podle jména obsahuje a s jakým pracovat

Seznam exekucí, nebo také evidence exekucí, jak už je zřejmé z názvu obsahuje především výpis všech exekučních řízení, tedy pokud jsou na hledanou osobu vedena. Tyto exekuční řízení jsou platná a proto jsou zapsaná v registru exekucí. Pokud dojde k zaplacení exekuce, pak se takový spis ze seznamu exekucí odmaže v platné lhůtě.

Další podrobné informace, které najdete v jednotlivém spisu jsou dlužné částky, kontakty na exekutory, podrobné informace, které exekutor zapsal v poznámce. Také zde najdete samozřejmě datum zápisu spisu do registru a příslušný soud, který o exekuci rozhodl.

Jaký seznam exekucí podle jména je ten správný

Existuje pouze jeden oficiální registr exekucí, ze kterého doporučujeme čerpat informace. Vše ostatní není v žádném případě relevantní a důrazně varujeme před užitím neověřených služeb, které tyto informace nabízejí. Mezi ověřené služby patří KontrolaExekuce.cz, kde jsou informace garantované a dostupné online.

Je nahlížení do seznamu exekucí zpoplatněno? Můžu kontrolovat koho chci?

Nahlížení do seznamu exekucí podle jména je zpoplatněno z několika důvodů. Jedním z nich je vyhláška, která cenu určuje, ale pak také společenský důvod – kdyby kontrola exekucí podle jména byla zdarma, pak by se lidé permanentně kontrolovali a tedy se jedná o přirozenou bariéru, která brání nadužívání takové služby.

Kontrolovat můžete kohokoliv, sebe, rodinné příslušníky, obchodní partnery. Tato služba garantuje, že máte kontrolu anonymní a nikdo nebude vědět, koho jste kontroloval, samozřejmě ani kontrolovaný subjekt. Nesmíme zapomenout ani na to, že můžete prověřit i obchodní společnosti, nebo lidi, kteří podnikají na sebe tzv. OSVČ – v obou případech vám pak postačí pouze IČO, které dohledáte ve veřejných registrech jakými jsou Obchodní rejstřík, nebo RŽP.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *