Seznam lidí v exekuci

Seznam exekucí podle jména a jak v něm hledat

Pokud hledáte seznam exekucí podle jména, pak je třeba myslet na to, že potřebujete znát nejen celé jméno, ale také datum narození. Datum narození je víceméně unikátní rozlišovací údaj, díky kterému můžete prověřit ať už sebe nebo někoho jiného.

Co takový seznam exekucí podle jména obsahuje

Jak už je zřejmé z názvu, seznam exekucí, nebo také evidence exekucí, obsahuje především výpis všech exekučních řízení, tedy pokud jsou na hledanou osobu vedena. Tato exekuční řízení jsou platná, a proto jsou zapsaná v registru exekucí. Pokud dojde k zaplacení exekuce, pak se takový spis ze seznamu exekucí odmaže v platné lhůtě.

Další podrobné informace, které najdete v jednotlivém spisu, jsou dlužné částky, kontakty na exekutory, podrobné informace, které exekutor zapsal v poznámce. Také zde najdete samozřejmě datum zápisu spisu do registru a příslušný soud, který o exekuci rozhodl.

Jaký seznam exekucí podle jména je ten správný

Existuje pouze jeden oficiální registr exekucí, ze kterého doporučujeme čerpat informace. KontrolaExekuce.cz je ověřenou službou, která zaručuje garantované informace a dostupné online. Informace z jakýchkoli jiných zdrojů nejsou relevantní a důrazně varujeme před užitím neověřených služeb, které tyto informace nabízejí.

Je nahlížení do seznamu exekucí zpoplatněno? Můžu kontrolovat, koho chci?

Nahlížení do seznamu exekucí podle jména je zpoplatněno z několika důvodů. Jedním z nich je vyhláška, del které je cena za službu určena, ale pak také společenský důvod – kdyby kontrola exekucí podle jména byla zdarma, pak by se lidé permanentně kontrolovali, a tedy se jedná o přirozenou bariéru, která brání nadužívání takové služby.

Kontrolovat můžete kohokoliv, sebe, rodinné příslušníky, obchodní partnery. Tato služba garantuje, že máte kontrolu anonymní a nikdo nebude vědět, koho jste kontrolovali, samozřejmě ani kontrolovaný subjekt. Nesmíme zapomenout ani na to, že můžete prověřit i obchodní společnosti – k prověření vám pak postačí pouze IČO, které dohledáte ve veřejných registrech jakými jsou Obchodní rejstřík nebo RŽP.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *