rejstřík dlužníků

Výpis z rejstříku dlužníků bez registrace

Pokud potřebujete okamžitý výpis z rejstříku dlužníků, není nic snazšího než využít některé ze služeb, které tuto možnost nabízejí. V prvé řadě doporučujeme DlužnickýRegistr.cz, kde najdete všechny potřebné informace s možností okamžitého výpisu a to především bez registrace. Můžete samozřejmě kontrolovat kohokoliv.

Výpis z rejstříku dlužníků online a informace které dostanete

Především je to seznam jednotlivých dluhů a exekucí, které jsou v tomto registru dlužníků zapsané. Mají přiřazené své číslo, které jednotlivé dluhy a exekuce rozlišují. V jednotlivém spisu naleznete informaci o výši aktuální dlužné částky zapsaného k datu zápisu. Také zde můžete najít podrobnější poznámky o úrocích a pravidelně splácených částkách.

Pokud chcete výpis z rejstříku dlužníků online, pak pravděpodobně nechcete vyplňovat složité formuláře a ty posílat poštou a čekat na výsledek. Naštěstí existují prověřené služby, které toto umí z pohodlí domova a to je bez debat ta největší výhoda. Vypovídající hodnota a data jsou naprosto stejné a šetříte svůj drahocenný čas.

Kdy se jednotlivé dluhy, nebo exekuce z výpisu odmažou?

Dluhy, nebo také exekuce jsou zapsané po proběhlém řízení do registru, kde jsou do doby, než jsou takové dluhy zaplaceny. Následně jsou ve lhůtě smazány. Bohužel se stává, že k výmazu z registru dlužníků nedojde ve stanovené lhůtě (nejčastěji do 15 dní) a to může komplikovat život. Proto doporučujeme si udělat kontrolní výpis, zda bylo opravdu vše smazáno a pokud ne, tak neprodleně kontaktovat příslušného člověka, nebo exekutora který za zápis nese odpovědnost a požádat ho o okamžitý výmaz z registru dlužníků.

Výpis z rejstříku dlužníků online a poplatky

Oficiální služby tohoto druhu jsou vždy za poplatek. Tedy nedoporučujeme pátrat po výpisech z registru dlužníků zdarma, nic takového není. Poplatky jsou v tomto případě v řádu stokorun, ale ve srovnání s tím, co vás může potkat, pokud se dluhy neřeší je to zanedbatelný poplatek. To je jedna z výhod veřejného registru dlužníků, kdy můžete kontrolovat kohokoliv, od rodinných příslušníků, partnerů, sebe a předejít nepříjemných situacím.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *